Image

Час роботи

Пн.-Пт. 09.00-17.00

Image

Нержавеющея сталь в будівництві і архітектурі

Нержавіюча сталь з'явилася вперше близько ста років тому, але в будівництві і архітектурі її почали масово застосовувати недавно. Вона була використана при будівництві і дизайні найбільших торгових центрів - La Defense в Парижі, Canary Wharf у Лондоні, Sony Center в Берліні і Petronas Towers в Куала-Лумпур.

Нержавіюча сталь - це сплав заліза з хромом. Її антикорозійні властивості з'являються завдяки наявності на поверхні металу шару оксиду хрому. Цей захисний шар дуже стійкий і навіть після механічного або хімічного пошкодження швидко набуває свій колишній вигляд і антикорозійні якості металу залишаються без змін.

Нержавіюча сталь - це матеріал дуже практичний, одночасно благородний і естетичний. Завдяки різноманітності марок і видів поверхні він в змозі задовольняти різні умови, які з'являються перед будівельними та оздоблювальними матеріалами.

Крім антикорозійного властивості у нержавіючої сталі слід відзначити наступні якості:

  • різноманітність виробів (лист, труба, профіль, пруток, куточок, сітка)
  • великий вибір видів поверхні (шліфована, полірована, матова, декоративна, а також кольорові поверхні)
  • безліч марок володіють різними якостями
  • легкий процес обробки, формування і складання виконаних з неї деталей
  • довговічність матеріалу
  • висока температура плавлення

Надійність елементів з нержавіючої сталі значно вище ніж у інших оздоблювальних матеріалів. Їх вигляд не змінюється протягом десятків років. Нержавіюча сталь має набагато більш високі жароміцні властивості, ніж інші стали.

Нержавіюча сталь використовується в будівництві найчастіше як матеріал для перил, віконні та дверні прорізи, протипожежні двері, з неї виготовляють басейни і ліфти. Також вона є гарним декоративним для обладнання для ресторанів, офісів, барів, дискотек і станцій метро. Все частіше з неї здійснюється меблі для офісів і магазинів. Комбінуючи нержавіючу сталь зі склом, деревом або каменем отримуємо красиві і елегантні вироби.

Існують декоративні листи з нержавіючої сталі. Ці листи мають ряд властивостей дають їм перевагу над традиційними листами - шліфованими або полірованими:

  • Важливою їх властивістю є стійкість до подряпин.
  • На декоративних аркушах не залишаються відбитки пальців.

Слід зауважити естетичні властивості листів, особливо кольорових. Колір листа стійкий і не змінюється навіть при вигині.
Існує помилкова думка, що нержавіюча сталь є дорогим матеріалом. Насправді ж, оскільки це красивий і довговічний матеріал, що його вартість не є великою, особливо якщо візьмемо до уваги величезний період експлуатації.

Величезна увага на нержавіючий лист звернули архітектори, він став одним з основних оздоблювальних матеріалів.
Все частіше і частіше звичайні люди купують вироби з нержавіючої сталі в свої будинки і квартири. Зараз модно мати холодильник, кухонну плиту з нержавіючої сталі, не кажучи вже про столових приладах і каструлях.

Виконуємо поставку нержавіючої сталі в будь-яке місто України: Дніпропетровськ, Алушта, Алчевськ, Біла Церква, Бердянськ, Вінниця, Горлівка, Дніпродзержинськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Керч, Київ, Кіровоград, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Марганець, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта (Крим)

ТОВ «МАЯК ПКФ»

51928, Україна,
Дніпропетровська область,
г.Каменське, ул.Республіканская 9а, офіс 411.
+38(067) 562-45-85
+38(056) 736-11-41
+38(063) 652-36-97
+38(067) 287-99-37

Адреса складу:
р.Дніпро
(Дніпропетровськ),
просп. Богдана Хмельницького, 122Б
(Вул.Героїв Сталінграда 122)
колишня металлобаза

Авторські права:

© ТОВ «МАЯК ВКФ» - продаж нержавійки, труби нержавіючі безшовні, технічна нержавейка, нержавіюча сталь, 2000-2021

© Створення сайту "Інтернет-майстер», 2019-2021