Image

Час роботи

Пн.-Пт. 09.00-17.00

Image

Типи нержавіючої сталі

Нержавіючі сталі володіють загальною властивістю. Всі вони містять молібден, нікель, ніобій, титан і ін. Матеріали впливають на властивості стали.

Співвідношення перерахованих елементів визначає різні механічні та ін. Властивості нержавіючої сталі.

Існують 5 основних категорій нержавіючої сталі:

  • аустенітні нержавіючі стали;
  • ферритні нержавіючі сталі;
  • дуплексні нержавіючі сталі;
  • мартенситні;
  • жароміцні.

Аустенітні нержавіючі стали - НЕ магнітні і крім хрому так само містять нікель (приблизно на рівні 18%), що збільшують опір корозії.
Ці нержавіючі жароміцні стали з підвищеним вмістом нікелю (10% - 20%) і хрому (20% - 25%) мають кращий опір до окислення при високих температурах і можуть застосовуватися в печах і топках. Ця група нержавіючих сталей сама широко використовувана.

Феритні нержавіючі стали - магнітні, мають низький вміст хрому (на рівні 13% - 17%) і містять вуглець.

Дуплексні нержавіючі стали - мають змішану структуру. Вміст нікелю змінюється від 4.5% до 8%, а хрому від 18% до 28%. Дуплексні сорти нержавіючої сталі знаходять застосування в середовищах, де міститься велика кількість хлориду.

Мартенситні нержавіючі стали - магнітні, містять 12% хрому і помірна кількість вуглецю. Хром і вуглець упрочняются загартуванням і відпусткою. Ця група нержавіючих сталей знаходить своє застосування, в загальному машинобудуванні, в виготовленні ріжучих інструментів і столових приладів. У складі зміцнених сталей хрому міститься 17% і додатково ніобій, мідь і нікель. Ці стали можуть добре пручаються процесу старіння, вони ідеально підходять для шахтних насосів та космічних апаратів.

Нержавіючі сталі - використовуються для виготовлення виробів, що піддаються дії температур 5500С - 8000С.

Аустенітні і ферритні сорти нержавіючих сталей складають приблизно 95% всіх використовуваних.

Наявність широкого сортаменту випускаються сталей і сплавів зумовило необхідність їх ідентифікації, до теперішнього часу не існує єдиної системи маркування сталей і сплавів, що створює певні труднощі для металоторгівлі.

Виконуємо поставку нержавіючої сталі в будь-яке місто України: Дніпропетровськ, Алушта, Алчевськ, Біла Церква, Бердянськ, Вінниця, Горлівка, Дніпродзержинськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Керч, Київ, Кіровоград, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Марганець, Маріуполь, Мелітополь Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта (Крим)

ТОВ «МАЯК ПКФ»

51928, Україна,
Дніпропетровська область,
г.Каменське, ул.Республіканская 9а, офіс 411.
+38(067) 562-45-85
+38(056) 736-11-41
+38(063) 652-36-97
+38(067) 287-99-37

Адреса складу:
р.Дніпро
(Дніпропетровськ),
просп. Богдана Хмельницького, 122Б
(Вул.Героїв Сталінграда 122)
колишня металлобаза

Авторські права:

© ТОВ «МАЯК ВКФ» - продаж нержавійки, труби нержавіючі безшовні, технічна нержавейка, нержавіюча сталь, 2000-2021

© Створення сайту "Інтернет-майстер», 2019-2021