Image

Час роботи

Пн.-Пт. 09.00-17.00

Image

Застосування нержавіючої сталі

Нержавіючу сталь використовують в усіх сферах діяльності людини, починаючи від важкого машинобудування, закінчуючи електронікою і точної механікою. Найбільш більше застосування вона знайшла в наступних галузях промисловості:

  •  Застосування нержавіючої сталі в будівництві і архітектурі
  • Застосування нержавіючої сталі в харчовій промисловості
  • Побутових приладах
  • Застосування нежравеющей стали в хімічній і нафтохімічній промисловості
  • Целюлозно-паперовому виробництві
  • Електроенергетиці
  • Охорони навколишнього середовища
  • Транспортному машинобудуванні

Нержавіюча сталь в целюлозно-паперовому виробництві:

Велика частина устаткування що у паперовій - целюлозної промисловості виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Використовується тут марка стали AISI 316, а також стали з вмістом молібдену 3-6%.
Сучасні підприємства і заводи цієї галузі використовують 3.000-5.000 тонн нержавіючої сталі в рік.

Нержавіюча сталь в електроенергетиці:

Сьогодні у всьому світі електроенергія виробляється шляхом спалювання вугілля, нафти або газу. Тут також необхідна нержавіюча сталь. Починаючи від видобутку нафти і газу закінчуючи енергетичними комплексами, нержавіюча сталь потрібна скрізь.

Охорона навколишнього середовища:

Сучасне суспільство намагається не забруднювати навколишнє середовище. Старі заводи і електростанції закривають або переобладнують. Нові заводи будуються згідно із вимог до охорони навколишнього середовища. Витратний матеріал - це нержавіюча сталь.

Нержавіюча сталь в транспортному машинобудуванні:

Останнім часом необхідність перевезення вантажів і матеріалів значно зросла. Щоб забезпечити максимальну безпеку вантажу під час транспортування необхідні спеціальні контейнери.
Зараз проводяться контейнери з нержавіючої сталі придатні для перевезень, як харчових продуктів, так і інших вантажів. Тут використовується марка стали AISI 316L. Транспортна промисловість - це величезний споживчий ринок на нержавіючу сталь.
В автомобілебудуванні нержавіюча сталь використовується при виготовленні каталізаторів і вихлопних труб. Застосовуються ферритні і аустенітні марки, на один автомобіль необхідно 10-20кгнержавеющейсталі.

Виконуємо поставку нержавіючої сталі в будь-яке місто України: Дніпропетровськ, Алушта, Алчевськ, Біла Церква, Бердянськ, Вінниця, Горлівка, Дніпродзержинськ, Донецьк, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Керч, Київ, Кіровоград, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Марганець, Маріуполь, Мелітополь Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ялта (Крим)

ТОВ «МАЯК ПКФ»

51928, Україна,
Дніпропетровська область,
г.Каменське, ул.Республіканская 9а, офіс 411.
+38(067) 562-45-85
+38(056) 736-11-41
+38(063) 652-36-97
+38(067) 287-99-37

Адреса складу:
р.Дніпро
(Дніпропетровськ),
просп. Богдана Хмельницького, 122Б
(Вул.Героїв Сталінграда 122)
колишня металлобаза

Авторські права:

© ТОВ «МАЯК ВКФ» - продаж нержавійки, труби нержавіючі безшовні, технічна нержавейка, нержавіюча сталь, 2000-2021

© Створення сайту "Інтернет-майстер», 2019-2021